Doorzoek website

Wij helpen je graag bij het vinden van de juiste informatie

Adviseur onboarden

Den Haag
12 Maanden
36 uren
1 juni 2026
Hybride
Solliciteer

Reageren kan binnen 2 minuten

Over deze opdracht

Voor onze opdrachtgever het NCSC zijn wij opzoek naar een Adviseur onboarden. Reageren kan tot uiterlijk 16 april 12:00. Let op: opdracht is niet geschikt voor ZZP. Deze opdracht valt in schaal 11. 

Het KCC is verantwoordelijk voor het voeren van reactief en proactief klantcontact met organisaties. Dit team in het bijzonder staat aan de vooravond van een aantal grote ontwikkelingen. Met de komst van de NIS-2 en andere nieuwe wetgeving neemt het aantal afnemers (doelgroepen) van onze producten en diensten toe. De uitdaging is enerzijds het behandelen van inkomende volumes klantvragen en anderzijds het proactief mobiliseren en informeren van doelgroepen om op onze dienstverlening te onboarden. Wij zoeken een adviseur met als belangrijkste taak het helpen onboarden van nieuwe doelgroepen op de vernieuwde NCSC-dienstverlening. 

Dat doe je door:

  • Contact op te nemen of dit coördineren met organisaties die uitvallen of niet uit zichzelf in beweging komen (na een campagne uiting) ter bevordering van gebruik dienstverlening.
  • Je denkt verder dan alleen organisaties op het portaal krijgen; als adoptie van specifieke producten achterblijft onderneem je daar actie op.
  • Actief (laten) doorvragen op feedback en knelpunten tijdens het contact; deze laten landen in het feedback proces en deze kortcyclisch met PO’s afstemmen.
  • Ja analyseert de funnel van registreren –> onboarden –> gebruik dienstverlening zorgt dat daar relevante rapportages over komen en komt met verbetervoorstellen. Die bespreek je met het campagneteam, relatiemanagement en het KCC.
  • Daarnaast werk je mee als KCC-adviseur door bijvoorbeeld kennis en werkprocessen te beheren, 2de lijns vragen op te pakken, de 1ste lijn te coördineren op een nieuw klantcontact onderwerp en het verbeteren of inrichten van klantcontact processen met de focus op onboarden.

Je wordt dus enthousiast als je organisaties in beweging krijgt. Je weet dat dit een team overstijgende inspanning vraagt, daarom zoek je de samenwerking op met o.a. het campagneteam, relatiemanagers en PO’s van producten en het NCSC-portaal tijdens je opdracht.

Over de organisatie

Het NCSC is dé centrale kennisautoriteit, responsorganisatie en het samenwerkingsplatform voor cybersecurity in Nederland. Het NCSC werkt samen met organisaties binnen de Rijksoverheid en vitale sectoren aan een versterking van de digitale weerbaarheid van Nederland. Door de samenwerking met deze organisaties aan te gaan en onze krachten te bundelen, werken wij samen aan een veiliger digitaal Nederland. Werken binnen het NCSC is uitdagend en divers. Er wordt veel van onze organisatie en medewerkers verwacht. Deze verwachting hebben wij aangeduid met NCSC brede kerncompetenties: omgevingsbewustzijn, flexibiliteit, stressbestendigheid, samenwerken, gedeeld leiderschap en resultaatgerichtheid. Het KCC is verantwoordelijk voor het voeren van reactief en proactief klantcontact met organisaties. Dit team in het bijzonder staat aan de vooravond van een aantal grote ontwikkelingen. Met de komst van de NIS-2 en andere nieuwe wetgeving neemt het aantal afnemers (doelgroepen) van onze producten en diensten toe. De uitdaging is enerzijds het behandelen van inkomende volumes klantvragen en anderzijds het proactief mobiliseren en informeren van doelgroepen om op onze dienstverlening te onboarden.

Functie-eisen

  • De kandidaat beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau.
  • De kandidaat heeft aantoonbare ervaring met IT verkoop en klantcontact met externe partijen en het proactief voeren van telefonisch- en schriftelijk contact.
  • De kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbaar relevante werkervaring in een IT-omgeving; of kan op een andere overtuigende manier schriftelijk de ervaring aantonen.
  • Kandidaat is geïnformeerd over/gaat akkoord met (het afwachten van) de screeningsperiode (± 2 maanden doorlooptijd) en is na screening direct beschikbaar. Kandidaat is bereid om deel te nemen aan een periodieke piketdient buiten kantooruren 
  • De kandidaat heeft een uitstekende (B2) beheersing schrift en spraak van de Nederlandse en Engelse taal. Dit is aantooonbaar in de cv/motivatie.

Interesse?

Stuur ons dan uiterlijk 16 april 2026, voor 10.00 uur een recente cv voor deze rol, samen met je beschikbaarheid/geplande vakanties en je all-in uurtarief excl. BTW.

Solliciteer nu

Reageren kan binnen 2 minuten

Ik sta voor je klaar.

Wil jij meer weten over deze opdracht?
Esther kan jou hier alles over vertellen. Wacht dus niet langer! Bel, mail of app Esther. Zo geregeld.

recruiter image

Esther de Lijster

Account IT West-Nederland