Doorzoek website

Wij helpen je graag bij het vinden van de juiste informatie

Business/Informatie Analist

Apeldoorn
3 Maanden
36 uren
8 oktober 2025
Hybride
Solliciteer

Reageren kan binnen 2 minuten

Sluit overmorgen

Over deze opdracht

Voor onze opdrachtgever zoeken wij een Business/Informatie Analist.

Let op: deze aanvraag is niet geschikt voor zzp'ers.

Deze aanvraag valt in schaal 13.

Uiterlijk reageren tot: 26-09-2025 12:00.

Opdrachtbeschrijving

Wij zijn op zoek naar een Buisiness Analist/Informatie Analist voor het project Nieuwbouw MRB (Motor Rijtuigen Belasting).Je komt te werken in een agile team van 4 gelijkgestemden. Binnen het team krijg jij een aandachtsgebied waarbij je verantwoordelijk bent voor het omzetten van business requirements naar stories. Samen ben je verantwoordelijk dat de bouwteams productief en zonder wachtmomenten hun werk kunnen doen. Overdracht en opleiden van business medewerkers. Je bent een teamplayer die gemakkelijk met de business in gesprek gaat en de bedrijfsprocessen moduleert.

Achtergrond opdracht

De Business Analist/Informatie Analist zal dedicated werken aan ketenbrede AHM-procesmodellen. Afhankelijk van de ontwikkelingen binnen het project AHM is het niet uitgesloten dat hij/zij na afrondig van deze taak ingezet zal worden voor het opstellen van feature-beschrijvingen.

  • Hij / zij gaat op basis van de domeinarchitectuur Auto (en/of de procesarchitectuur) de daarbinnen onderkende werkprocessen uitwerken en detailleren conform de reguliere BPMN conventies. Vanuit Modernisering IV-landschap zou de domeinarchitectuur en/of procesarchitectuur gereed zijn in november 2018 . Indien dat niet het geval is, of als deze modellen ontoereikend zijn om als basis te dienen voor de gevraagde procesmodellen, dan zal de procesontwerper 'bottom up' gaan ontwerpen.
  • Deze procesmodellen moeten aansluiten op aanpalende procesmodellen van raakvlakken /bouwblokken/ koppelvlakken (zoals BPM (STP, AVBB + UEP) IOA, O&M, MIH e.d.) • Hij/zij zal benodigde informatie ophalen bij procesontwerpers en overige stakeholders (product owner, product manager, test, system team, ...)
  • De ketenbrede procesmodellen moeten gelaagd opgezet worden (doorklikbare decompositie) waarop de features geplot kunnen worden.
  • Ook de niet-geautomatiseerde processen moeten gemodelleerd worden. 

Functie-eisen

  • HBO+
  • Functioneel ontwerp / startarchitectuur
  • Business Analist (5 jaar)
  • Informatie Analist (5 jaar)

Functie-wensen

  • Flexibel
  • energiek
  • teamspeler

Functie-competenties

  • e hebt een HBO/WO werk- en denkniveau en bij voorkeur een diploma in een voor de functie relevante richting
  • Je hebt minimaal twee jaar aantoonbare en relevante werkervaring in een soortgelijke functie
  • Bizzdesigner is een pré
  • Safeagile werken
  • Gegevens analyse op niveau van Conceptueel gegevens model is een pré
  • Kunnen opereren tussen ontwerp en architectuur (helpen opstellen)
  • Kennis van BPMN
  • Kennis van SOA
Interesse?

Stuur ons dan uiterlijk 26 september 2025, voor 10.00 uur een recente cv voor deze rol, samen met je beschikbaarheid/geplande vakanties en je all-in uurtarief excl. BTW.

Solliciteer nu

Reageren kan binnen 2 minuten

Ik sta voor je klaar.

Wil jij meer weten over deze opdracht?
Malyn kan jou hier alles over vertellen. Wacht dus niet langer! Bel, mail of app Malyn. Zo geregeld.

recruiter image

Malyn Eikenaar

IT Recruiter Oost-Nederland