Doorzoek website
Wij helpen je graag bij het vinden van de juiste informatie
Voor onze opdrachtgever Immigratie- en Naturalisatiedienst zijn we op zoek naar een Project Manager Ondersteuner (PMO). Reageren kan tot en met 25 september. Let op! Deze aanvraag is helaas niet geschikt voor zzp. De opdracht valt in schaal 11.
De PMO voor die het programmabureau Migratiepact zoekt heeft ruime ervaring met PMO werkzaamheden en in staat om het programma te ondersteunen in de gehele breedte. De nadruk ligt op het ondersteunen van de Directeur, Porgrammamanager en de verschillende BCOers (Business Change Offciers). Er ligt veel druk op het programma en een hoge mate van stressbestendigheid is welkom, daarnaast zoeken we collega's die willen en kunnn verbinden tussen de verschillende programmaonderdelen. Immers, we doen het samen.
Programma ondersteuning o.a.:
1. Opstellen van de overall voortgangsrapportages, najagen bij de bouwplaatsen/deelprojecten/stakeholders op het tijdig opleveren van voortgangsrapportages.
2. Organiseren van heisessies.
3. Visualiseren en bewaken van de programma roadmap en deze actief ophalen bij de drie bouwplaatsen en IV.
4. Voorbereiden van risico sessies en het bewaken van het risico register.
5. Organiseren en bijhouden van kernteamoverleg vergaderingen. Agenda samenstellen en bijhouden besluiten en acties.
6. Aanjagen op de acties en tijdige bespreking in overleggen (Obeya, kernteam, MT IND). Dit zal deels in afstemming zijn met de bestuursadviseurs.
7. Bewaken van de de voorraadagenda van het kernteam.
8. Archief bijhouden.
Achtergrond opdracht
Het Migratiepact moet 12-06-2026 gereed zijn. Hierdoor staat er veel druk op het programma dat bestaat uit verschillende onderdelen die we bouwplaatsen noemen. Dat zijn bouwplaats ontvangen en voorbereiden asielaanvraag, bouwplaats horen en beslissen en bouwplaats Juridisch. Voor het programma zoeken we professionals die vanuit hun ambitie en intrinsieke motivatie willen meehelpen aan de implementatie van dit programma . Daarnaast kan het zijn dat er werkzaamheden/projecten vrij komen die in het verlengde van het migratiepact te maken hebben met het technische aspect van onze toekomstige informatievoorziening (TIV). en belangrijk onderdeel hiervan is bijvoorbeeld het project grip op Infra waar de bouwblokken voor de infrastructuur van het IV vernieuwingslandschap van de IND wordt ingericht. We bekijken welke PMO het beste past.
De IND ambieert om een moderne dienstverlener te zijn die informatie- en data gestuurd werkt voor het gehele proces van dienst verlenen in de migratieketen. De Directie Informatievoorziening (DIV) verzorgt de ondersteuning van alle bedrijfsprocessen binnen de IND. Deze hoofdtaken zijn verdeeld over vier afdelingen: Strategie & Regie; Productiehuis; Continuïteit en Technisch Beheer; en Datadiensten. Deze afdelingen werken veelal in zelforganiserende en multidisciplinaire teams die kort cyclisch en iteratief software ontwikkelen en beheren volgens de agile methodiek, waarbij de aansturing ook nog projectmatig kan. De komende jaren gaat het bestaande applicatielandschap op de schop en wordt het bestaande systeemlandschap INDiGO in fasen vervangen. DIV heeft veel interactie met directies binnen en buiten de IND en staat in verbinding met diverse ketenpartners zoals KvK, RvIG en DUO. Door deze grote hoeveelheid aan koppelvlakken lopen behoeftes van onze klanten en ketenpartners erg uiteen: DIV levert deskundigheid, advies, en modelleert en implementeert wijzigingen in overleg. Het onderhouden van het huidige systeem INDiGO is op dit moment een integraal onderdeel van het IV werk. De vernieuwing hiervan neemt een steeds groter deel van het werk in beslag. Daarnaast ondersteunt DIV het platform voor online samenwerking (met name Sharepoint), de systemen ter behoeve van bedrijfsvoering (Datawarehouse, systemen van derden) en die van de publieke omgeving (IND.nl - mijnIND). De cultuur van de IND kenmerkt zich door de grote betrokkenheid en het verantwoordelijkheidsgevoel vanwege het maatschappelijke belang van de organisatie. IND’ers zijn erg behulpzaam en werken resultaatgericht.
Stuur ons dan uiterlijk 25 september 2025, voor 15.00 uur een recente cv voor deze rol, samen met je beschikbaarheid/geplande vakanties en je all-in uurtarief excl. BTW.
Wil jij meer weten over deze opdracht?
Max kan jou hier alles over vertellen. Wacht dus niet langer!
Bel, mail of app Max. Zo geregeld.
Accountmanager West-Nederland