Doorzoek website

Wij helpen je graag bij het vinden van de juiste informatie

Security Engineer

Utrecht
10 Maanden
36 uren
2 maart 2026
Hybride
Solliciteer

Reageren kan binnen 2 minuten

Over deze opdracht

  • Afgeronde hbo-opleiding op het gebied van (cyber) security.
  • In het bezit van de volgende certificering: HTB Certified Penetration Testing Specialist (HTB CPTS).
  • Ervaring met richtlijnen als ISO27001 en BIO.
  • Ervaring met logging en monitoring op het gebied van security.
  • In staat om technische beveiligingsrisico’s en kwetsbaarheden te vertalen naar begrijpelijke bedrijfs- en organisatierisico’s voor zowel technische als niet-technische stakeholders (zoals management, product owners en business teams).
  • Sterke communicatieve vaardigheden (mondeling en schriftelijk).

Over de organisatie

Voor onze opdrachtgever het Openbaar Ministerie zijn wij opzoek naar een Security Engineer. Officiële uitvraag (met meer informatie) komt nog in de markt!

Interesse?

Stuur ons dan uiterlijk 19 februari 2026, voor 11.00 uur een recente cv voor deze rol, samen met je beschikbaarheid/geplande vakanties en je all-in uurtarief excl. BTW.

Solliciteer nu

Reageren kan binnen 2 minuten

Ik sta voor je klaar.

Wil jij meer weten over deze opdracht?
Esther kan jou hier alles over vertellen. Wacht dus niet langer! Bel, mail of app Esther. Zo geregeld.

recruiter image

Esther de Lijster

Account IT West-Nederland