Doorzoek website
Wij helpen je graag bij het vinden van de juiste informatie
Deze aanvraag valt in schaal 12. Uiterlijk reageren tot: 09-07-2025 17:00.
We zoeken een ervaren Business Architect die kan helpen met het neerzetten van deze (nieuwe) rol binnen onze directie Bedrijfsvoering en HR. Inhoudelijk zal de nadruk liggen op het helpen van de organisatie met uitdagingen die voortkomen uit het programma Informatiehuishouding (op basis van Open op Orde). Er is intern een Adviseur Informatiehuishouding die we door jou graag willen laten begeleiden om de rol op termijn van je over te nemen. Concreet zijn dit de onderwerpen waar je mee bezig gaat:
Het CJIB is een relatief jonge en ambitieuze uitvoeringsorganisatie van het Ministerie van Justitie en Veiligheid en is gevestigd te Leeuwarden. Ruim 1900 gedreven medewerkers zorgen ervoor dat de taken op een juiste wijze, ondersteund door adequate en slimme ICT, binnen het gestelde kader worden uitgevoerd. De ICT-organisatie heeft een interne schil medewerkers met de mogelijkheid om flexibel personeel bij te schakelen. Er wordt gewerkt met DevOps-teams die hoogwaardige (ICT) producten ontwikkelen en beheren.
Het Programma Informatiehuishouding 2024-2026 heeft een brede scope van onderwerpen die bijdragen aan het verhogen van de volwassenheid van informatiebeheer. Onderwerpen die bijvoorbeeld spelen zijn: de actieve openbaarmaking in het kader van de WOO, helpen met de adoptie van zaaksgewijs werken en het werken met DMS, allerlei vragen en issues in het kader van Bewaren en Schonen van overheidsinformatie. Het beheer van overheidsinformatie is aan wetgeving gebonden, de Archiefwet en de Wet Open Overheid zijn hierin bepalend. Bij het CJIB werken we hybride, bij voorkeur twee dagen (maandag, donderdag) per week op kantoor in Leeuwarden.
Om succesvol te zijn in deze functie zien we daarnaast graag het volgende terug in je profiel:
Als Business Architect zorg jij dat je altijd goed luistert naar je omgeving. Door samen te werken creëer je draagvlak en begrip. Je denkt conceptueel, maar
sluit ook goed aan op het hier- en nu. Je bent in staat om ambities en ontwikkelingen te vertalen naar concrete oplossingen. Je kunt je boodschap niet alleen
mondeling en schriftelijk, maar ook visueel communiceren op strategisch, tactisch en operationeel niveau.
We vinden het belangrijk dat je een aantal jaren hebt gewerkt als Business Architect of in een vergelijkbare functies hebt gewerkt. Je bent een verbinder en in
staat om zowel medewerker als manager mee te nemen vanuit jouw rol.
Stuur ons dan uiterlijk 09 juli 2025, voor 15.00 uur een recente cv voor deze rol, samen met je beschikbaarheid/geplande vakanties en je all-in uurtarief excl. BTW.
Wil jij meer weten over deze opdracht?
Frank kan jou hier alles over vertellen. Wacht dus niet langer!
Bel, mail of app Frank. Zo geregeld.
Accountmanager IT Noord-Nederland