Doorzoek website
Wij helpen je graag bij het vinden van de juiste informatie

Voor onze opdrachtgever het CJIB in Leeuwarden zijn we op zoek naar een Senior Agile Analist. Deze vacature is niet geschikt voor een ZZP'er en is uitgezet in schaal 12.
Resultaat is dat de medewerker toegevoegde waarde oplevert aan de Business.
Als ervaren senior Informatie (Agile) Analist bij het CJIB speel je een cruciale rol in het functioneren van ons complexe applicatie landschap. Je werkt op de afdeling ICT binnen het domein Incasso aan de automatisering en digitalisering van onze kernprocessen. De systemen die je samen met jouw collega’s ontwikkelt en optimaliseert dragen bij aan een persoonsgerichte, effectieve en efficiënte benadering richting de burger. Voor deze opdracht ga je aan de slag als informatie Analist binnen een technisch gedreven DevOps-team en vertaal je de businesswensen naar concreet op te pakken userstories/ontwerpen voor de developers.
Bij het CJIB werken we hybride. Gemiddeld werken we 2 dagen per week op kantoor in Leeuwarden. Team incasso werkt op maandag en woensdag fysiek op kantoor. Als Informatie (Agile) Analist vervul je een belangrijke rol op het snijvlak van de business en ICT door te zorgen voor up-to-date informatiesystemen van hoge kwaliteit. Je bent betrokken bij het gehele project vanaf idee tot en met IT. Doordat je goed luistert, de juiste vragen aan jouw opdrachtgever(s) stelt en goed doorvraagt weet je te achterhalen wat hij graag bereiken wil. Daardoor kan de beste oplossing worden gebouwd door het scrumteam waarin je werkt. Jouw taken zijn onder andere het beschrijven van (onderdelen van) nieuwe informatiesystemen en het voorbereiden van aanpassingen aan bestaande informatiesystemen. Je signaleert zowel vooraf als tijdens de uitvoering tegenstrijdige of conflicterende ontwikkelingen en adviseert over de haalbaarheid van de projecten en beschrijft de (technische) oplossingsrichting. Je bent in staat een businessopdracht klein te maken. Je weet deze te vertalen naar onderling samenhangende en iteratief/incrementeel waarde toevoegende epics, features en/of userstory’s. Afhankelijkheden en beperkingen spoor je actief op, bespreek je met stakeholders en voorzie je van oplossingsscenario’s. Je werkt de producten waar mogelijke uit op grafische wijze, voor een ieder op een eenduidige manier te interpreteren. Ook stel je objectmodellen op. In deze functie werk je veel samen met collega analisten, gebruikers, je productowner en uiteraard je eigen team.
Stuur ons dan uiterlijk 08 juli 2026, voor 12.00 uur een recente cv voor deze rol, samen met je beschikbaarheid/geplande vakanties en je all-in uurtarief excl. BTW.

Wil jij meer weten over deze opdracht?
Sjoerd kan jou hier alles over vertellen. Wacht dus niet langer!
Bel, mail of app Sjoerd. Zo geregeld.
Resource Manager