Doorzoek website
Wij helpen je graag bij het vinden van de juiste informatie

Voor onze opdrachtgever IVO zijn wij opzoek naar een Senior Agile Ontwerper. Reageren kan tot uiterlijk dinsdag 10 maart 09:00. Let op: opdracht is niet geschikt voor ZZP. Deze opdracht valt in schaal 11.
Als agile ontwerper zorg je, samen met de Product Owner, solution architect en ontwikkelteam, voor de ontwikkeling van veilige en kwalitatief goede en herbruikbare componenten. Het team ontwikkelt software volgens een cloud-native micro-services architectuur. Samen met het ontwikkelteam, Product Owner en solution architect werk je de story’s uit zodat ze in de sprint gerealiseerd worden. Je werkt veel samen met zowel interne als externe teams (LGM, Referentieservice, Datalab, LBVR, Justid, etc.). Ook ben je het aanspreekpunt voor het ontwikkelteam voor functionele vragen en een klankbord voor de realisatie. Je werkt intensief samen met business analist(en) bij het opstellen van features en story’s (Product Backlog Refinement). Kortom je vindt het leuk om als spin in het web te fungeren en zorgen dat alle benodigde informatie op het juiste moment bij elkaar komt uit de verschillende onderdelen binnen en buiten de organisatie.
Achtergrond opdracht
De opdracht wordt uitgevoerd in de base Publieke Dienstverlening. Publieke Dienstverlening realiseert en levert diensten ten behoeve van externe stakeholders van de Rechtspraak, zoals burgers, advocaten en andere professionals. Dit betreffen nieuwe diensten die nog in ontwikkeling zijn als ook bestaande diensten. De Rechtspraak (programma Meer en Verantwoord Publiceren) heeft zich ten doel gesteld om een fundamentele verandering door te voeren in de publicatie van gerechtelijke uitspraken. Het streven is om alle uitspraken te publiceren op rechtspraak.nl. Deze ambitie is vastgelegd in het programma 'Meer én verantwoord publiceren' en komt voort uit een groeiende maatschappelijke vraag naar transparantie en de wens om de openbaarheid en controleerbaarheid van de rechtspraak te versterken. Om dit te realiseren wordt er door het team een nieuwe applicatie gebouwd om het publiceren van uitspraken te ondersteunen. De base levert internet-facing applicaties. Privacy en security zijn daarom bijzonder belangrijk aspecten in het dagelijks werk. Daarnaast hecht de base veel waarde aan goed onderhoudbare code. Applicaties worden continu gemeten door het SIG, waarbij een 4-sterren rating het doel is voor alle applicaties. IVO ontwikkelt volgens een cloud-native micro-services architectuur o.b.v. Angular (front-end) .NET-core (back-end), gebruik makend van o.a. Openshift Cloud Platform (Kubernetes), ApiGateway, AMQP, Object Based Storage en OAuth. Daar waar mogelijk wordt continu gedeployed naar productie, gebruik makend van AzureDevOps.
Bij IVO Rechtspraak werken we met de laatste technologieën. Java, Splunk, AppDynamics, Archimate, ReadyAPI, noem maar op. Waar mogelijk gebruiken we slimme marktoplossingen. En we pakken projecten altijd agile aan, in SCRUM-teams en met DevOps. Het leuke is dat je dicht op gebruikers zit. Net als op het nieuws. Want jij werkt op de achtergrond mee aan zaken waar ze in de media over praten. Dat doe je samen met je collega’s. In een prima werksfeer, met veel vrijheid én ruimte voor ontwikkeling.Als IT’er bij de Rechtspraak werk je samen met collega’s uit andere vakgebieden en bundel je de krachten met ketenpartners en marktpartijen. Ook werk je mee naar een nieuwe manier van werken in zelfstandige teams die bestaan uit zowel ontwikkelaars als beheerders en de eindgebruiker (BusDevOps). Klant en KetenBinnen IVO Rechtspraak is ook het onderdeel Klant en Keten ondergebracht. Klant en Keten is het directe gezicht naar de omgeving en zorgt voor een co-creatie tussen de rechtspraak en IV waarbij de kwaliteit en de samenhang tussen het rechtspraak proces en de informatievoorziening wordt geborgd.Ook het bieden van ondersteuning naar gerechten (en ketenpartijen) bij het uitwerken van processen rond informatievoorziening en bieden van ondersteuning voor de verandering als gevolg van IV oplossingen behoort tot de kerntaken.
DevOps-run verantwoordelijkheid applicatiebeheer, events/incidenten, observability, resilience, deployability releaseenabler in plaats van remSecurity- en privacy-by-designErvaring met kwartaalplanning en het bereiken van voorspelbaarheid op teamniveau.
Analyserend vermogen, kritisch proactief, transparant, resultaatgericht. Stakeholdergericht, operationeel verantwoordelijkheids gevoel. Samenwerken en communiceren, waarde- en resultaat oriëntatie. Kritisch en resultaatgericht bewaakt kwaliteit en levert voorspelbaar. Proactief en transparant signaleert vroeg, communiceert helder, faciliteert besluitvorming
Schaal 11
Stuur ons dan uiterlijk 10 maart 2026, voor 08.2 uur een recente cv voor deze rol, samen met je beschikbaarheid/geplande vakanties en je all-in uurtarief excl. BTW.
Thuiswerkbeleid 60/40 (minimaal 2 dagen per week op Uniceflaan, Utrecht) rest remote
Taal Nederlands (spreken/schrijven), Engels technisch leesvaardig
Flexibele inzet buiten kantoortijden indien nodig levering on-site/remote conform thuiswerkbeleid

Wil jij meer weten over deze opdracht?
Ali kan jou hier alles over vertellen. Wacht dus niet langer! Bel, mail of app Ali. Zo geregeld.
Accountmanager IT West-Nederland