Doorzoek website

Wij helpen je graag bij het vinden van de juiste informatie

Senior Test Engineer

Groningen
24 Maanden
36 uren
1 september 2026
Hybride
Solliciteer

Reageren kan binnen 2 minuten

Over deze opdracht

Voor onze opdrachtgever DUO in Groningen zijn we op zoek naar een Senior Test Engineer. Deze aanvraag is uitgezet in BBRA schaal 12 en is niet geschikt voor ZZP.

A-team is een volwassen, dynamisch en multidisciplinair team met een sterk verantwoordelijkheidsgevoel. We leveren nieuwe functionaliteit op en verbeteren de functionaliteit die we in beheer hebben.

Wat zoeken we? We zoeken bij voorkeur een tester met kennis van SAP, maar in ieder geval bereid om te leren. Kennis van testautomatisering - Playwright - is gewenst maar niet vereist. (Er wordt namelijk veel handmatig getest.)

- Je bent een ervaren tester, ervaring met SAP testen is een pré maar niet noodzakelijk.

- Je denkt graag mee met allerhande team- en ontwikkelprocessen en handelt pro-actief.

- Je bent leergierig en je hebt de moed om snel zelfstandig taken op te pakken.

- Je durft verder te kijken dan alleen de testtaken.

- Je vindt het leuk om met anderen samen te werken.

- Je bent 36 uur per week beschikbaar.

- Je bent bereid om minimaal 2 dagen per week op kantoor in Groningen te zijn. De vaste teamdag is maandag.

Achtergrond opdracht

Servicecentrum Inburgering (SCI) faciliteert het inburgeringsproces in Nederland. Tot ons takenpakket behoort: het bewaken van de inburgeringstermijn en het opleggen van boetes voor diegenen die niet op tijd inburgeren; het toekennen van leningen en het innen van schulden; het organiseren van inburgeringsexamens; en het uitreiken van inburgeringsdiploma’s. We werken samen met een aantal ketenpartners, waaronder COA (Centraal Orgaan opvang asielzoekers), gemeentes, IND en cursusinstellingen.SCI heeft een frontend (Java) en een backend (SAP). De backend wordt door twee teams bediend, het A-team en Team Zorro. Team Zorro houdt zich vooral bezig met interfaces, het A-team verzorgt de bedrijfsprocessen. Dit betreft bijvoorbeeld het vaststellen van de inburgeringsplicht, het bewaken van de inburgeringstermijn en het faciliteren van de examenprocessen met planningssoftware.

Functie-eisen

  • HBO denk- en werkniveau
  • Kennis op testautomatiseringsgebied (Minimaal 3 jaar)
  • Recente werkervaring met Cypress (Minimaal 3 jaar)

Functie-wensen

  • Kennis en werkervaring met JIRA
  • Recente werkervaring met Javascript
  • Kennis van testautomatisering - Playwright
  • Kennis en werkervaring met SAP

Functie-competenties

  • Je denkt graag mee met allerhande team- en testprocessen en handelt proactief.
  • Je bent leergierig en je hebt de moed om snel zelfstandig taken op te pakken.
  • Je vindt het leuk om met anderen samen te werken en uitleg te geven over je werk.
  • Je durft verder te kijken dan alleen de testtaken.
  • Je staat stevig in je schoenen.
  • Je weet snel nieuwe tools en frameworks eigen te maken.
  • Je bent communicatief vaardig.
Interesse?

Stuur ons dan uiterlijk 28 juli 2026, voor 08.30 uur een recente cv voor deze rol, samen met je beschikbaarheid/geplande vakanties en je all-in uurtarief excl. BTW.

Solliciteer nu

Reageren kan binnen 2 minuten

Ik sta voor je klaar.

Wil jij meer weten over deze opdracht?
Josie kan jou hier alles over vertellen. Wacht dus niet langer!
Bel, mail of app Josie. Zo geregeld.

Josie Polfliet

Lead Resource Manager