Doorzoek website
Wij helpen je graag bij het vinden van de juiste informatie

Voor onze opdrachtgever Centraal Orgaan opvang Asielzoekers (COA) zijn wij opzoek naar een Solution Architect AKS. Reageren kan tot uiterlijk vrijdag 5 juni. Let op: opdracht is niet geschikt voor ZZP. Deze opdracht valt in schaal 13.
De organisatie initieert project BluePort, met als doel het realiseren van een managed container platform op het Azure trusted Cloud Platform van COA. Het platform moet een gestandaardiseerde, veilige, schaalbare en beheersbare basis bieden voor containerized workloads binnen de organisatie.
Voor deze opdracht wordt tijdelijke expertise ingehuurd in de vorm van een ervaren Azure Solution Architect met specifieke kennis van AKS (Azure Kubernetes Services) containerplatformen en Azure-native oplossingen.
De opdracht bestaat uit twee afzonderlijke fasen:
Na afronding van fase 1 besluit de organisatie of wordt overgegaan tot realisatie van het platform.
2. Doel van de opdracht
Het doel van de opdracht is:
3. Fasering van de opdracht
3.1 Fase 1 – Vooronderzoek en architectuur
Duur
Doel
Het opstellen van de architectuur en het maken van een realisatieplan als input voor besluitvorming over bouwen van het platform.
Werkzaamheden
De Azure Solution Architect:
Deliverables fase 1
Fase 1 resulteert minimaal in de volgende opleveringen:
1. Architectuurdocumentatie
2. Plan van aanpak voor realisatie
Inclusief:
3. Kosteninschatting realisatiefase
Een high-level inschatting van:
4. Kosteninschatting beheerfase
Een indicatieve inschatting van:
3.2 Fase 2 – Realisatie en overdracht (optioneel)
Duur
Voorwaarde
Fase 2 wordt uitsluitend gestart indien de organisatie besluit over te gaan tot realisatie van het platform.
Doel
Het realiseren van het BluePort containerplatform conform de in fase 1 opgestelde architectuur en het adequaat overdragen van het platform aan de beheerorganisatie.
Werkzaamheden
De Azure Solution Architect kan in fase 2 ondersteuning bieden bij:
Deliverables fase 2
4. Governance en rapportage
5. Resultaat van de opdracht
De opdracht resulteert in:
Stuur ons dan uiterlijk 05 juni 2026, voor 14.00 uur een recente cv voor deze rol, samen met je beschikbaarheid/geplande vakanties en je all-in uurtarief excl. BTW.

Wil jij meer weten over deze opdracht?
Max kan jou hier alles over vertellen. Wacht dus niet langer!
Bel, mail of app Max. Zo geregeld.
Accountmanager West-Nederland